Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o kradzież, oszustwo i udział w pobiciu. 19 i 20 latek do policyjnej celi trafili tuż po tym, jak jeden z nich opublikował swoje zdjęcia na jednym z portali społecznościowych, a przy użyciu skradzionej karty kredytowej dokonali zakupów, co zarejestrowała kamera monitoringu.


Kilka dni temu na obrzeżach Piaseczna doszło do pobicia trzech młodych osób, które przy ognisku świętowały urodziny. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że do uczestników urodzinowego spotkania dołączyło trzech nieznanych im młodych mężczyzn. Impreza nie potoczyła się jednak pomyślnie, ponieważ doszło tu do kradzieży telofonu,portfela z dokumentami, pieniędzmi i kartą kredytową. Ponadto uczestnicy świętujący urodziny zostali w pewnym momencie brutalnie zaatakowani i pobici. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy zatrzymali do tej sprawy dwóch młodych mężczyzn, jednym z pomocnych elementów okazały się publikacje na portalu społecznościowym, gdzie jeden z podejrzewanych "chwalił" się swoim zachowaniem i miejscem pobytu. Policjanci dotarli również do jednej z placówek handlowych, gdzie dokonano zakupów przy użyciu skradzionej karty kredytowej.


19 i 20 letni mężczyzxni trafili do policyjnej celi. Zostały im przedstawione zarzuty zarówno za kradzież, za oszustwo, jak i za udział w pobiciu.

 

Skomentuj Artykuł na Forum

Strona używa cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem