Dzisiejszej nocy 32- letni obywatel Ukrainy, wpadł do niewielkiego strumyku przepływającego przez Piaseczno, jednak nie był w stanie samodzielnie sie z niego wydostać. Pomoc przyszła niemal w ostatniej chwili, ponieważ stracił on przytomność, a jego głowa częściowo zanurzona była już w wodzie. Funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki po wydostaniu go z wody przekazali mężczyznę załodze pogotowia ratunkowego.

Przed godziną 22.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, otrzymał alarmującą informację od kobiety, że ktoś wpadł do niewielkiej rzeczki przepływajacej przez Piaseczno i nie może się z niej wydostać. Zgłaszająca nie była jednak w stanie sama udzielić żadnej pomocy, ponieważ od cieku wodnego odgradzało ją wyskokie ogrodzenie.


Na pilne wzwanie jako pierwsza na miejscu znalazła się załoga piaseczyńskiej patrolówki w składzie st. asp. Sławomir Krawczyk i post. Cezary Nowak. Podchodząc do wody mundurowi zauważyli mężczynę, który najprawdopodobniej z wyczerpania utracił przytomność, a jego głowa częściowo była już znurzona w wodzie.

Natychmiast po jego wyciagnięciu policjanci sprawdzili u niego czynności życiowe i przekazali go przybyłej już na miejsce załodze pogotowia ratunkowego.

Już wiemy, że życiu 32- letniego obywatela Ukrainy nic nie zagraża. Ustalono również, że prawdopodobną przyczyną tego, że znalazł się on w wodzie, był spożywany wcześniej przez niego alkohol.


W tym zdarzeniu na wyrazy szacunku zasługuje również mieszkanka Piaseczna, która nie tylko zaalarmowała nas o zdarzeniu, ale na bieżąco była w kontakcie z oficerem dyżurnym, dzięki czemu policyjna załoga znalazła się w dokładnie wskazanym miejscu już po kilku minutach.

Strona używa cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem