Już w tym tygodniu w naszej okolicy planowane są wyłączenia energii elektrycznej. Na wyłączenia muszą się przygotować mieszkańcy następujących miejscowości: 

 

 

Data rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2017.02.21 08:00 2017.02.21 18:00 10 Kamionka
  • ul. Bobrowiecka
  • ul. Przy Stawie
  • ul. Przemysłowa
Bobrowiec
  • ul. Wilgi
02-0952 Kamionka Pole 02-1234 Kamionka Osiedle
2017.02.21 08:00 2017.02.21 16:00 8 Habdzin
  • od nr 1 do nr 76
02-0971 Habdzin Kurnik
Stadnina Koni ,wyłączenie również w dn.22-02-2017 (środa)
2017.02.21 12:00 2017.02.21 13:00 1 Stara Iwiczna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Mleczarska
Piaseczno
  • ul. Sękocińska
02-0503 Stara Iwiczna Mleczarska
Odwołane
2017.02.21 14:00 2017.02.21 15:00 1 Nowa Iwiczna
  • ul. Niezapominajki
  • ul. Przebiśniegów
  • ul. Szkolna
  • ul. Różana
02-1385 Nowa Iwiczna Szkolna Intrakt
Odwołane
2017.02.21 16:00 2017.02.21 17:00 1 Walendów
  • ul. Słonecznej Polany
  • ul. Pąsowej Róży
  • ul. Leśnego Runa
  • ul. Czerwonych Dębów
  • ul. Leśny Zaułek
  • ul. Porannej Rosy
02-0412 Rybówka Walendów
Odwołane

 

2017.02.22 08:00 2017.02.22 09:00 1 Józefosław
  • ul. Nad Strumykiem
02-1484 Józefosław Żwirowa Uniwersbud 2
osiedle
2017.02.22 10:00 2017.02.22 11:00 1 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Wiejska od Parkowej do Pańskiej
  • ul. Wesoła do Długiej
  • ul. Piaskowa
  • ul. Pańska do Wiejskiej
  • ul. Rutkowskiego
  • ul. Wierzbnowska do nr 66
02-0067 Chylice Wierzbnowska
Chylice
2017.02.22 12:00 2017.02.22 13:00 1 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Prusa Bolesława od nr 5 do nr 11
02-0053 Skolimów Rycerska
2017.02.22 14:00 2017.02.22 15:00 1 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Wilanowska nr 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 14A, 16, 18, 20
02-0030 Konstancin ZOR Grapa
Sklep Zorza
2017.02.22 16:00 2017.02.22 17:00 1 Chylice
  • ul. Starochylicka od nr 1 do nr 24
  • ul. Starorzecze
  • ul. Nad Stawem
02-1692 Chylice Starochylicka
2017.02.23 08:00 2017.02.23 09:00 1 Zalesie Górne
  • ul. Złotej Jesieni
  • ul. Koralowych Dębów
  • ul. Wrzosów
  • ul. Echa Leśne
02-1860 Złotej Jesieni
2017.02.23 10:00 2017.02.23 11:00 1 Józefosław
  • ul. Saturna
02-1444 Józefosław Wilanowska Oś Karpaty.
osiedle
2017.02.23 12:00 2017.02.23 13:00 1 Piaseczno
  • ul. Aleja 3 Maja
  • ul. Stołeczna
  • ul. Jana III Sobieskiego
  • ul. Żółkiewskiego Stefana
02-0519 Zalesie Dolne 3-go Maja
Zalesie Dolne
2017.02.23 14:00 2017.02.23 15:00 1 Piaseczno
  • ul. Kościuszki Tadeusza
  • ul. Sierakowskiego Józefa
02-0672 Piaseczno Sierakowskiego
Kościół
2017.02.27 08:00 2017.02.27 16:00 8 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Głowackiego Bartosza
  • ul. Dolna
  • ul. Nowa
  • ul. Kościuszki Tadeusza
  • ul. Górnośląska
02-0607 Chylice ZWD 02-A0117 Centrum Promocji Kadr
2017.02.28 08:00 2017.02.28 17:00 9 Głosków
  • ul. Millenium
  • ul. Szkolna
  • ul. Korczunkowa
  • ul. Wspólna
  • ul. Polna
Wola Gołkowska
  • ul. Gościniec
  • ul. Kolonia
  • ul. Rybna
02-0478 Głosków 02-0853 Głosków Wieś Szkoła 02-0563 Głosków PGR 02-1416 Głosków Rybna
Szkoła Podstawowa, Firma Bruk-Bet
2017.03.01 08:00 2017.03.01 16:00 8 Władysławów
  • ul. Przytulna od nr 6 do nr12
02-0552 Władysławów 1
2017.03.01 08:00 2017.03.01 16:00 8 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Głowackiego Bartosza
  • ul. Dolna
  • ul. Nowa
  • ul. Kościuszki Tadeusza
  • ul. Górnośląska
  • ul. Traugutta Romualda
02-0607 Chylice ZWZ
Konstancin ul. Budowlana
2017.03.01 08:00 2017.03.01 16:00 8 Zalesie Górne
  • ul. Graniczna
  • ul. Chabrowa
  • ul. Krótka
  • ul. Jastrzębi Lot
  • ul. Środkowa
  • ul. Droga Dzików
  • ul. Czterech Wiatrów
Wólka Kozodawska
  • ul. Serdeczna
  • ul. Szczęśliwa
  • ul. Pogodna
  • ul. Krokusowa
02-1296 Wólka Kozodawska Dom Rodzinny 2 02-1297 Wólka Kozodawska Dom Rodzinny 1 02-0632 Zalesie Górne Czterech Wiatrów 02-1362 Zalesie Górne Droga Dzików 3 02-1361 Zalesie Górne Droga Dzików 2 02-0631 Zalesie Górne Droga Dzików
Wólka Kozodawska ul. Leśniczówki, Łasicy, Konwaliowa, Niezabudki, Niedżwiedzia, Łosia, Żbika, Sobola, Borsuka, Żubrów, Rysia, Łowiecka, Myśliwska, Leśnych Kwiatów
2017.03.01 08:00 2017.03.01 16:00 8 Piaseczno
  • ul. Bema Józefa
  • ul. Kniaziewicza Karola
  • ul. Mickiewicza Adama
  • ul. Sienkiewicza Henryka
  • ul. Szpitalna
02-0675 Piaseczno Sienkiewicza
2017.03.01 08:00 2017.03.01 14:00 6 Kajetany
  • ul. Rolna
Szamoty
  • ul. Czereśniowa
  • ul. Saperska
  • ul. Żurawia
  • ul. Pontonierska
02-0796 Walendów Szamoty Działki MON
2017.03.01 09:00 2017.03.01 16:00 7 Rozalin
  • ul. Młochowska od 28,28I oraz od nr 15 do nr 23
02-0893 Rozalin Osiedle
2017.03.01 09:00 2017.03.01 15:00 6 Piaseczno
  • ul. Aleja Róż 11,13,15,17,19
  • ul. Powstańców Warszawy 16,18
02-0484 Piaseczno Aleja Róż 2
Szkoła
2017.03.02 08:00 2017.03.02 16:00 8 Chyliczki
  • ul. Czerwonej Poziomki
  • ul. Łamana
02-0843 Chyliczki Wschodnia
2017.03.02 08:00 2017.03.02 16:00 8 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Głowackiego Bartosza
  • ul. Dolna
  • ul. Nowa
  • ul. Kościuszki Tadeusza
  • ul. Górnośląska
  • ul. Traugutta Romualda
02-0607 Chylice ZWZ
ul. Budowlana
2017.03.02 08:00 2017.03.02 14:00 6 Kajetany
  • ul. Rolna
Szamoty
  • ul. Czereśniowa
  • ul. Saperska
  • ul. Żurawia
  • ul. Pontonierska
02-0796 Walendów Szamoty Działki MON
2017.03.02 08:00 2017.03.02 16:00 8 Nowa Iwiczna
  • ul. Stokrotki
02-1437 Nowa Iwiczna Stokrotki
2017.03.02 09:00 2017.03.02 14:00 5 Piaseczno
  • ul. Wojska Polskiego 5,7
  • ul. Szkolna 10a, 10, 12
02-0680 Piaseczno Kusocińskiego
Szkoła
2017.03.02 09:00 2017.03.02 16:00 7 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Sanatoryjna
  • ul. Prusa Bolesława od nr 3A do nr 30
  • ul. Piasta
  • ul. Graniczna od nr 12 do nr 53
02-0056 Królewska Góra Pl Sportowy
2017.03.03 08:00 2017.03.03 16:00 8 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Głowackiego Bartosza
  • ul. Dolna
  • ul. Nowa
  • ul. Kościuszki Tadeusza
  • ul. Górnośląska
  • ul. Traugutta Romualda
Chyliczki
  • ul. Budowlana
02-0607 Chylice ZWZ
2017.03.03 08:00 2017.03.03 16:00 8 Jazgarzew
  • ul. Leśna
  • ul. Główna
  • ul. Górna
  • ul. Gajowa
02-0636 Jazgarzew Leśna
2017.03.03 08:00 2017.03.03 13:00 5 Piaseczno
  • ul. Orężna od Derdowskiego do torów
  • ul. Liliowa
  • ul. Morcinka Gustawa od 43 do Orężnej ( numery niparzyste)
  • ul. Kruczkowskiego Leona
  • ul. Herberta Zbigniewa od 29 do Orężnej i od 22 do Orężnej,18
  • ul. Derdowskiego Hieronima od 24 do Orężnej i od 27A do Orężnej
  • ul. Kajki Michała od 43 do orężnej i od 44 do Orężnej
  • ul. Okrężna od 14A do 14L
Łoziska
  • ul. Babiego Lata
  • ul. Złotej Jesieni
Jazgarzewszczyzna
  • ul. Leśna
  • ul. Podleśna i przyległe
02-0505 Piaseczno Orężna 02-1620 Łoziska 02-1872 Łoziska Złotej Jesieni 02-0510 Piaseczno Serwitut
2017.03.03 08:00 2017.03.03 16:00 8 Konstancin-Jeziorna
  • ul. Chylicka od nr 2 do nr 46
02-0704 Skolimów Przyrzecze
2017.03.03 08:00 2017.03.03 14:00 6 Góra Kalwaria
  • ul. Dominikańska 9
02-0102 GOK JW
2017.03.03 08:00 2017.03.03 14:00 6 Kopana
  • ul. Pawłowicka
  • ul. Leśna
  • ul. Działkowa
02-0291 Kopana
ul. Jasna
2017.03.03 08:00 2017.03.03 14:00 6 Kopana
  • ul. Pawłowicka
  • ul. Północna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Górskich Anieli i Wojciecha
  • ul. Ogrodowa
02-0728 Kopana 2
ul, Skośna
2017.03.03 09:00 2017.03.03 15:00 6 Tomice
  • ul. Kochanowskiego Jana od 32C do 32G
02-1185 Tomice 2
2017.03.03 09:00 2017.03.03 15:00 6 Piaseczno
  • ul. Urbanistów
02-1126 Oiaseczno Polna

 Jeśli chcesz coś kupić, sprzedać, zaoferować lub polecić usługę wejdź na nasze forum Zapraszamy na nasze forum dyskusyjne

http://www.pgedystrybucja.pl/dystrybucja/dla-klienta/informacje-o-wylaczeniach/rejon/Jeziorna

Strona używa cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem