Wezwanie straży pożarnej i zagrożenie wyważeniem drzwi "przekonało" 29- letniego mieszkańca Piaseczna do otwarcia drzwi w mieszkaniu. Podczas przeszukania ujawniono niemal 10 gramów marihuany. Policjanci z wydziału kryminalnego podejrzewają, że zatrzymany mężczyzna mógł zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o kradzież, oszustwo i udział w pobiciu. 19 i 20 latek do policyjnej celi trafili tuż po tym, jak jeden z nich opublikował swoje zdjęcia na jednym z portali społecznościowych, a przy użyciu skradzionej karty kredytowej dokonali zakupów, co zarejestrowała kamera monitoringu.

Dzisiejszej nocy 32- letni obywatel Ukrainy, wpadł do niewielkiego strumyku przepływającego przez Piaseczno, jednak nie był w stanie samodzielnie sie z niego wydostać. Pomoc przyszła niemal w ostatniej chwili, ponieważ stracił on przytomność, a jego głowa częściowo zanurzona była już w wodzie. Funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki po wydostaniu go z wody przekazali mężczyznę załodze pogotowia ratunkowego.

Policjanci z wydziału kryminalnego dzisiejszej nocy po pościgu zatrzymali 44- letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież katalizatora. Przy zatrzymanym ujawniono między innymi specjalny łańcuchowy przecinak, którym posłużył się wycinając katalizator z forda.

Omdlenie, pożyczenie długopisu, atrakcyjna sprzedaż firan, a także administrator czy przysłowiowy „wnuczek” lub „policjant” to tożsamości przestępców, którzy wykorzystają każdy sposób na wzbogacenie się kosztem starszych osób. Jak ustrzec się przed oszustami i nie wpaść w zastawioną przez nich pułapkę?

Takie grzyby już niedługo urosną w Zalesiu Górnym. Nowy inwestor rozpoczął przygotowania do sezonu.

Przed kilkoma dniami po włamaniu do sklepu, za sprawcą prowadzony był policyjny pościg. Lecz poruszający się na motocyklu podejrzewany zdołał zbiec, okazało się, że jego pojazd miał skradzione tablice rejestracyjne. Jednak dzięki prowadzonej pracy operacyjnej 33- letni mężczyzna podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa został wczoraj zatrzymany przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego z Piaseczna.

Minister Mariusz Błaszczak zwrócił się listownie do funkcjonariuszy służb podległych MSWiA i pracowników Urzędów Wojewódzkich, aby podziękować im za udział w akcji „SpoKREWnieni służbą”.

Strona używa cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem