Być może komuś z was rzucił się w oczy taki rower.

Tuż po godzinie 16, na facebookowym profilu KS Piaseczno pojawiła się następująca treść: Smutna wiadomość dla wszystkich fanów piaseczyńskiej piłki kobiecej. GOSiRki, które w ubiegłym sezonie utrzymały się – po heroicznej walce i sporej dozie szczęścia – w Ekstralidze, ostatecznie nie zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 

maxresdefault

Ruch pojazdów przez Żabieniec stał się przekleństwem dla jego mieszkańców, pomimo znaków ograniczających wjazd pojazdów ciężarowych, ul. Główna stała sie główną drogą tranzytową dla kilkudziesięciotonowych ciężarówek. Firmy transportowe oraz budowlane nie respektują znaków drogowych i niszczą infrastrukturę. A poza tym zbliżają się wybory przed którymi znów ktoś coś obieca.

Wezwanie straży pożarnej i zagrożenie wyważeniem drzwi "przekonało" 29- letniego mieszkańca Piaseczna do otwarcia drzwi w mieszkaniu. Podczas przeszukania ujawniono niemal 10 gramów marihuany. Policjanci z wydziału kryminalnego podejrzewają, że zatrzymany mężczyzna mógł zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających.

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o kradzież, oszustwo i udział w pobiciu. 19 i 20 latek do policyjnej celi trafili tuż po tym, jak jeden z nich opublikował swoje zdjęcia na jednym z portali społecznościowych, a przy użyciu skradzionej karty kredytowej dokonali zakupów, co zarejestrowała kamera monitoringu.

Dzisiejszej nocy 32- letni obywatel Ukrainy, wpadł do niewielkiego strumyku przepływającego przez Piaseczno, jednak nie był w stanie samodzielnie sie z niego wydostać. Pomoc przyszła niemal w ostatniej chwili, ponieważ stracił on przytomność, a jego głowa częściowo zanurzona była już w wodzie. Funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki po wydostaniu go z wody przekazali mężczyznę załodze pogotowia ratunkowego.

Policjanci z wydziału kryminalnego dzisiejszej nocy po pościgu zatrzymali 44- letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież katalizatora. Przy zatrzymanym ujawniono między innymi specjalny łańcuchowy przecinak, którym posłużył się wycinając katalizator z forda.

Omdlenie, pożyczenie długopisu, atrakcyjna sprzedaż firan, a także administrator czy przysłowiowy „wnuczek” lub „policjant” to tożsamości przestępców, którzy wykorzystają każdy sposób na wzbogacenie się kosztem starszych osób. Jak ustrzec się przed oszustami i nie wpaść w zastawioną przez nich pułapkę?

Takie grzyby już niedługo urosną w Zalesiu Górnym. Nowy inwestor rozpoczął przygotowania do sezonu.

Strona używa cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem