Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o próbę dokonania kradzieży rozbójniczej. W dniu 21 stycznia br., około godziny 14:00 wszedł on do jednego ze sklepów w Tarczynie i kilkukrotnie uderzył ekspedientkę żądając wydania pieniędzy, Wszystkie osoby rozpoznające i mogące pomóc w zatrzymaniu tego mężczyzny prosimy o pilny kontakt z policją.

 

Było po godzinie 14:00, gdy w sobotę 21 stycznia tego roku do sklepu spożywczego znajdującego się w Tarczynie przy ulicy Warszawskiej, wszedł mężczyzna i zażądał wydania pieniędzy. Gdy spotkał się ze stanowczą odmową, kilkukrotnie pięścią uderzył ekspedientkę. Jej krzyk wypłoszył go ze sklepu, skierował się on wówczas w kierunku ulicy Błońskiej.

Z zebranych przez policjantów z wydziału kryminalnego w Piasecznie informacji wynika, że sprawca jest w wieku około 50 lat, ma ponad 175 cm wzrostu i jest osobą dobrze zbudowaną.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zdjęcia prezentujemy lub znają miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z policją w Piasecznie tel. 22 60 45 213.

js

 

 

 

Strona używa cookies

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem