FUTURA Design Studio - pracownia architektoniczna

Ogłoszenia Usługi lokalne powinny zawierać dane kontaktowe tj telefon, email, oraz miejsce rejestracji działalności. Np Usługi Remontowe Jan Kowalski tel. 1111-111-1111, email, wpis do rejestru gminy Piaseczno
mojepiaseczno
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: pn lut 20, 2017 9:01 pm

FUTURA Design Studio - pracownia architektoniczna

Post autor: mojepiaseczno » pn maja 15, 2017 6:47 pm

Obrazek

Adres: Józefa Sierakowskiego 7, 05-500 Piaseczno, Polska
Telefon: +48 22 349 22 17
http://futuradesign.pl/


Czym się zajmujemy?
FUTURA Design Studio jest pracownią architektoniczną, czyli przede wszystkim projektujemy przestrzeń, w której przebywamy, a dokładniej budynki, ich otoczenie i wnętrza. Jako profesjonalna pracownia projektowa oferujemy szeroko pojętą obsługę Inwestora począwszy od konsultacji programowych i studium wykonalności, poprzez projektowanie urbanistyczne, architektoniczne, inżynierię, projekty techniczne, uzyskiwanie niezbędnych opinii i uzgodnień, kończąc na projektach aranżacji wnętrz i architektury krajobrazu.

Co projektujemy?
Projektujemy budynki jednorodzinne i wielorodzinne, budynki usługowe, biurowe, handlowe, pawilony wystawiennicze, dworce kolejowe oraz wszelkie budynki innego rodzaju i przeznaczenia. Wykonujemy projekty przebudowy, rozbudowy i nadbudowy istniejących obiektów. Niestraszne nam nowe wyzwania. Opracowujemy projekty aranżacji wnętrz prywatnych, publicznych i usługowych wraz z uzyskiwaniem wymaganych uzgodnień, projekty technologii, w tym z zakresu projektów dla medycyny. Przygotowujemy dokumentacje na potrzeby uzyskania decyzji o warunkach zabudowy oraz pełną dokumentację na pozwolenie na budowę. Do każdego projektu dobieramy specjalistów w różnych branż i specjalności, tak, aby docelowy obiekt był estetyczny, funkcjonalny i w pełni spełniał oczekiwania klienta.

Doświadczenie
Mamy doświadczenie przy projektach wykonanych w kraju i zagranicą na obiektach takich jak: budynki usługowe, dworce kolejowe, pawilony wystawiennicze wymagające specjalistycznej wiedzy projektowej i procedur oraz budynki mieszkalne jedno- i wielorodzinne. Wykonywaliśmy projekty na obiektach zabytkowych wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień na wykonanie prac konserwatorskich. Współpracujemy z doświadczonymi firmami projektowymi oraz specjalistami branżowymi. Pracowaliśmy dla klientów prywatnych i instytucjonalnych.

Pracownia posiada wiedzę, doświadczenie i środki na przygotowanie pełnej dokumentacji projektowej w języku polskim, włoskim i angielskim. Posiadamy wymagane uprawnienia projektowe do wykonywania prac zagranicą.

Doradzamy
Oferujemy usługi doradcze w zakresie konsultacji przedprojektowych, możliwości wykonania obiektów, zgodności z obowiązującymi przepisami, w tym prawa miejscowego oraz procedurami projektowymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz wiedzę na temat procedur administracyjnych, w tym z zakresu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę oraz wymaganych uzgodnień.


Doradztwo
Posiadamy wieloletnie doświadczenie projektowe oraz wiedzę na temat procedur administracyjnych, w tym z zakresu uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę oraz wymaganych uzgodnień. Oferujemy usługi doradcze i weryfikacyjne dla Inwestorów i projektantów w zakresie przygotowania inwestycji, prowadzenia procedur projektowych i urzędowych.

Oferujemy usługi doradcze w zakresie m.in.:
konsultacji przedprojektowych, w tym możliwości zabudowy wraz z warunkami,
wykonalności obiektów (np. przy zakupie terenu z pozwoleniem na budowę lub wydanymi warunkami zabudowy),
zgodności koncepcji/projektu z obowiązującymi przepisami,
zgodności koncepcji/projektu z procedurami projektowymi,

Przed rozpoczęciem inwestycji
Sprawdzamy możliwości zabudowy, chłonność oraz wykonalność inwestycji wraz z analizami. Na życzenie Inwestora, w przypadku braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, możemy wystąpić do organów administracyjnych o wydanie decyzji o warunkach zabudowy oraz o warunki przyłączeniowe dla gestorów sieci.

Przed złożeniem dokumentacji projektowej
Sprawdzamy zgodność dokumentacji projektowej z przepisami prawa miejscowego (warunki zabudowy, zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, itd.) oraz obowiązującymi przepisami budowlanymi w celu uniknięcia błędów przy dalszych procedurach administracyjnych, co znacznie przyśpiesza procedurę.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość